Výlöv: 8bit black a Žabí pán

Výlöv. Výběr monstrozit a obskurností. Račte se divit nebo dávit.


Cara Neir – Phantasmal

Bandcamp

Phantasmal vypráví příběh fiktivní hororové surviral hry. Chris a Garry, autoři hudby, se najednou ocitnou v jiné dimenzi, která vypadá jako běžné předměstí, přitom je plná smrtelného nebezpečí. Chiptune black metal s hardcore / punkovým nádechem, který není až tak lofi, jak se na první zdá.


Gonemage – Handheld Demise

Bandcamp

Další 8bitový projekt Garryho Brentse, opět jsme v prapodivné cizí dimenzi, která se nazývá Delirium. Synťáky jsou tu stejně intenzivní jako black metal, pokud dovedete album doposlouchat a v Deliriu se neocitnout, máte vyhráno.


Wahntac – UNHOLY TORTUROUS CREATIONS

Bandcamp

Oregonští Wahntac zní jako nevydané demo Archgoat zahrané na kalkulačku. Jakýmsi zázrakem jsou ale poslouchatelní. Zkuste vydržet do třetí skladby Horadrim a objevíte atmosféru, za kterou by se leckterý dungeon synth nemusel stydět.


8 Bit Mixtape #6: Black Metal

Bandcamp

Vydařené předělávky blackových klasik. Pokud chcete slyšet Jesus Tod, Transilvanian Hunger, I Am The Black Wizards v 8bitové podobě, ale tak, že duch původních skladeb není v rámci možností zničený, nelze nedoporučit.


Bog Wizard vs Froglord – A Frog in the Bog

Bandcamp

Split kapel Bog Wizard a Froglord se do Výlövu dostal díky obalu. Mezi ostatními je hudebně paradoxně nejserióznější, o taškařice ale jinak není nouze. Parta nadšenců z Michiganu, která hraje svůj nerd doom, se dala dohromady s partou doom stonerů z Bristolu, a vznikl příběh Žáby z Bažiny. U toho musíte být.

Upozornit na
guest

2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Igelitman
Igelitman
Host
1 rok před

Wow, to vyzerá mega. Počul som niektoré veci od Iron Maiden v 8-bit zvuku (Run to the Hills má energiu ako originál) ale blackové klasiky? Neviem sa dočkať. Dikes.