Začalo natáčení seriálu Fallout

Seriál adaptující nejslavnější postapokalyptickou sérii herní historie začíná spatřovat světlo (post-apo) světa. Amazon v roce 2020 zakoupil od společnosti Bethesda potřebná práva a nyní začalo samotné natáčení. Na svém instagramovém účtu to potvrdil herec Walton Goggins, který bude hrát hlavní postavu. Zároveň se objevily první fanouškovské fotky z místa natáčení na ostrově Staten Island v New Yorku. Poznáváme na nich obchod Super Duper Mart, který se v herní sérii objevil.

Dalšími potvrzenými herci jsou Kyle MacLachlan známý ze slavných Twin Peaks nebo Ella Purnell, která namluvila postavu Jinx z jiné adaptace PC hry, která momentálně válcuje celý svět – seriálu Arcane.

Fallout bude uveden na platformě Amazon Prime, datum ale prozatím není známo. Producentsky za seriálem stojí Lisa Joy and Jonathan Nolan známí coby producenti, scénáristé a režiséru seriálu Westworld. Jonathan Nolan, mladší bratr Christophera Nolana, na režisérské křeslo usedne i u první epizody Falloutu.

Lisa Joy v roce 2021 prohlásila, že půjde o „mindfuck, jaký jsme ještě neviděli“. Nezbývá než se těšit.

Upozornit na
guest

1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
www.bet-promokod.ru
Host
8 měsíců před

1xBet является очень популярных на рынке. https://bet-promokod.ru/ Большой выбор спортивных и киберспортивных событий, десятки открытых линий, самые высокие коэффициенты. Кроме того, БК имеет широкий функционал и одна из немногих дает возможность совершать ставки по уникальным промокодам. Используя промокоды, вы можете получить реальный денежный выигрыш, не внося абсолютно никаких средств. Это реально! Узнать последний промокод вы можете сейчас же, однако использовать его необходимо в соответствии с условиями и инструкциями, которые приведены ниже.